Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i przyjaciołom:
Panu posłowi Jackowi Żalek za życzliwość oraz wsparcie działalności naszego stowarzyszenia i przekazanie kwoty 4250 złotych zebranej podczas loterii na Balu Niepodległości
Firmie Handlowej "WALET" Sp.j. W. T. Walentynowicz za przekazanie darowizny w postaci artykułów dekoracyjnych na kwotę 300 zł, z przeznaczeniem na Kiermasz Wielkanocny
Firmie MTC plus - 5.000 złotych
Kwotę przeznaczono na uszycie strojów ułańskich dla zespołu "Podlasiaki"
Firmie KAN - 2.000 złotych
Kwotę przeznaczono na ufundowanie wycieczki "Szlakiem rękodzieła ludowego" dzieciom z zespołu "Podlasiaki" oraz dzieciom Polonii Litewskiej z zespołu "Niemieżanka"
Pani Uli Strzałkowskiej - za dzielenie się z nami pięknymi zdjęciami, które wykonuje podczas każdej imprezy stowarzyszenia oraz występów "Podlasiaków"
Panu Bogdanowi Obryckiemu - za ogromną bezinteresowną pomoc w nagraniu piosenek i tańców dla zespołu pieśni i tańca "Podlasiaki"
Redakcji miesięcznika "Bliżej przedszola - wychowanie i edukacja" za ufundowanie grantu na przegląd "Podlaskie kolędowanie" w postaci książek o równowartości 350 zł